01/08/2023

Gansy i ich rozpoznawanie.

Kolor gansu jest jedną z podstawowych metod rozpoznawania z jakim gansem mamy do czynienia. Na tę chwilę pominę inne metody wynikające z odczuwania gansów, a skupię się na kolorach. Na poniższym zdjęciu jest gans o wyraźnie turkusowym odcieniu charakterystycznym dla gansu podstawowego CuO,


Jednak nie jest to ten typowy gans podstawowy znany nam jako CuO i również nie poprawne byłoby nie poinformowanie o tym innych użytkowników tego gansu (patrz wpis na temat Etosu). Na kolejnej fotce jest porównanie obu gansów, tym razem we fiolkach, gdzie w prawej fiolce dla porównania jest ten typowy gans CuO, zaś ten zagadkowy z lewej jest optycznie trochę bielszy


Łatwo się pomylić, prawda? Szczególnie osobom mającym powierzchowny kontakt z technologią Keshe, nazewnictwem, klasyfikowaniem i użytkowaniem.

Czy ktoś już zgadł co to za gans w lewej fiolce i słoiczku na zdjęciu powyżej?

Nie będę dłużej trzymał w niepewności - to jest gans z mosiądzu modelarskiego, czyli ze stopu miedzi (63%) i cynku (37%). Tych dwóch metali używamy w produkcji gansów podstawowych CO2, ZnO i CuO, więc technicznie rzecz biorąc ten gans jest miksem tych trzech gansów - dwóch białych i jednego turkusowego - i może być stosowany tam, gdzie zazwyczaj stosujemy tego rodzaju połączenia, jak np. do uzdatniania wody pitnej, redukcji zanieczyszczeń i infekcji.

Jednakże, ponownie technicznie rzecz ujmując, gans zwany Antywirusem (inne nazwy: Kubek Życia, OneCupOneLife, #1C1L) jest również miksem tych trzech gansów podstawowych i pod pewnymi względami ma cechy, jakie uzyskalibyśmy w wyniku zmieszania wód od tych trzech gansów, zmieszania samych gansów, czy z gansiu mosiądzu, a jednak inna metoda produkcji powoduje uzyskanie dodatkowych efektów w sile pól oddziaływania tego gansu. Konsekwencją tych efektów w Antywirusie jest to, że u większości osób produkuje się on w kolorze białym - u mnie również:


Jednocześnie zaznaczam, że gans wykonany metodą dla Antywirusa, może u kogoś zrobić się również w takim kolorze, jaki u mnie ma gans mosiądzu.

Gansy przybierają różne odcienie w zależności od metody produkcji oraz również w zależności od uwarunkowań lokalnych pól magnetyczno-grawitacyjnych w miejscu ich wytwarzania. 

Niektóre kolory jednak mogą wskazywać, że coś poszło nie w zgodzie z pierwotnym zamysłem wykonania danego gansu - np. czarny kolor gansu CH3, który standardowo jako gans podstawowy jest w kolorach rdzy - co zmienia jego przeznaczenie, ale jednocześnie nie nazywa go "złym" gansem. Jako grupa Poszukiwaczy Wiedzy skupionych wokół Fundacji Keshe spotykaliśmy się wielokrotnie z przypadkami produkcji gansu CH3 w takim kolorze - w naszych domowych laboratoriach oraz w treściach wykładów Keshe. Tutaj przykład pojawiania się takiego koloru gansu w jednym naczyniu produkcyjnym tuż obok standardowo rudego gansu CH3



Ten kolor pojawia się również przy udziale czynników nie wymienionych tutaj, ani nie wskazanych na zdjęciu, co też zmienia charakterystykę danego gansu i możliwości jego zastosowania.

Dopiero właściwy kontekst przeznaczenia gansu powoduje, że przykładowy gans CH3 w kolorze czarnym - oferowany jako gans podstawowy CH3 i w miejscu, gdzie dominuje temat profilaktyki zdrowotnej, balansu energetycznego i emocjonalnego człowieka, a w tym kontekście tematycznym i przyjętym nazewnictwie gansów podstawowych taki gans powinien mieć kolor rdzy - jest klasycznym błędem w sztuce.

Wracając do rozpoznawania gansów - wymaga to pewnej praktyki, wiedzy, osobistych doświadczeń z produkcji - zachęcam do osobistych doświadczeń na podstawie sprawdzonej wiedzy od Keshe.

Jednym z miejsc w internecie, gdzie można zetknąć się z opiniami osób korzystających z tej technologii głównie w celu poprawy swojego zdrowia, jest grupa na Facebooku o nazwie Pomorskie Laboratorium Plazmy i Systemów Balansujących, licząca (w momencie dokonywania tego wpisu) ok. 12000 osób (korzystających lub zainteresowanych korzystaniem). Na tej grupie udostępniane są również materiały edukacyjne będące głównie wykładami autora tej technologi, czyli fizyka nuklearnego M.T.Keshe. Dostępność tej wiedzy w języku polskim zawdzięczamy dosłownie paru osobom z grona wieloletnich Poszukiwaczy Wiedzy (tak nas nazywa Keshe), którzy dokonują tłumaczeń z języka angielskiego i traktując to jako ich podarunek dla społeczności. Link do grupy:

https://m.facebook.com/groups/pomorskielaboratoriumkeshe/?ref=share

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat technologii Keshe, zapraszam również do zapoznania się z treściami na stronie:

https://www.plazmalabx.com/

oraz na stronie i kanale YT Macieja Filipiaka, gdzie treści mają charakter trochę bardziej autorski, ale wciąż w tej samej linii poprawności zrozumienia technologii Keshe:

http://maciejfilipiak.waw.pl/

Mnie, oraz Macieja można znaleźć też na naszej wspólnej grupie na FB o nazwie Projekt Mi Styka | Mazowieckie Laboratorium Plazmy i Systemów Balansujących:  https://www.facebook.com/groups/266105967106053/?ref=share_group_link

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz